Міський семінар вчителів англійської мови

21 жовт. 2014
17 жовтня 2014 року на базі нашого закладу відбувся міський семінар вчителів англійської мови

17 жовтня 2014 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №27 м. Дніпродзержинська» (директор Р. В. Маслєніков) під керівництвом методиста управління освіти і науки О.  В. Мовчан відбувся міський семінар-практикум для вчителів англійської мови загальноосвітніх закладів на тему: «Розвиток творчої особистості учнів засобами позакласної роботи з іноземної мови».

Відкрила семінар методист методичного кабінету УОіН Оксана Володимирівна Мовчан, яка зосередила увагу учасників семінару на доцільності проведення позакласних заходів з англійської мови, так як це сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу і дає змогу учням проявити їхні творчі здібності.

У своєму виступі директор школи Роман Вікторович Маслєніков, презентував діяльність закладу в умовах оновлення змісту освіти та ознайомив учасників семінару з напрямками роботи школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольвія Шевкатівна Бєлуха познайомила із системою роботи вчителів англійської мови.

Заступник директора з виховної роботи Наталя Олександрівна Барашкова виступила з доповіддю «Роль позакласних заходів у розвитку творчої особистості учня».

Цікавим, нетрадиційним, практично спрямованим, насиченим інноваційними технологіями був позакласний захід - брейн-ринг «Із історії України» для учнів 9-10 класів, який підготувала Вікторія Володимирівна Голенко, вчитель англійської та французької мов, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Було показано знання учнів з історії та культури нашої держави та вміння вільного володіння англійською мовою під час обговорення питань з даної теми.

Високу оцінку учасників семінару отримав нестандартний, креативний позакласний захід – телеміст «З миром у серці», який підготувала Наталя Олександрівна Барашкова, вчитель англійської мови, спеціаліст II категорії. Метою телемосту  було показати роль України серед інших країн Європи та продемонструвати вміння презентувати українознавчий матеріал англійською мовою. У своєму заході вчитель продемонстрував результативність творчого використання прогресивних технологій навчання.

Майстер-клас «Символи національної єдності» проведений вчителями О.Л.Рибіною, та Н.О.Барашковою нікого не залишив байдужим. На цьому заході учасники семінару створювали браслети дружби і єдності, використовуючи стрічки з кольорами українського прапору.

Гості семінару відвідали шкільний музей історії с.Романкова. Екскурсію проводили учні 9 та 10 класу під керівництвом Душко С. А. та Голенко В. В. Під час екскурсії діти продемонстрували гостям своє вміння презентувати музейні експозиції англійською мовою та показали як можна використовувати музейну педагогіку при проведенні позакласних заходів з англійської мови.