ТОВАРИСТВО «ПІЗНАЙКО»

Консультант: заступник директора з навчально-виховної роботи: Гаврилова В.В.

Склад та план роботи затверджується на учнівській Раді. Члени учнівської Ради можуть бути відмінники навчання, інші старанні та відповідальні учні. Голова є членом Ради школи.

Мета та зміст роботи:

1.  Товариство сприяє підвищенню інтересу учнів до знань, самоосвіти, самовдосконалення.

2.  Контролює рівень навчальних досягнень учнів, організовує взаємодопомогу, консультпункти в класах.

3.  Допомагає учням у пошуково-дослідницькій роботі.

4.  Забезпечує простір для ініціативи, творчості, самодіяльності учнів у навчально-пізнавальній діяльності.

5.  Залучає школярів до роботи у предметних гуртках.

6.           Заохочує відмінників навчання, активістів.

7.  Контролює роботу класних штабів операції «Живи, книго!»

8.  Підтримує тісний зв'язок із бібліотекою, допомагає у збереженні та поновленні бібліотечного фонду.

9.  Заслуговує звіти відповідальних за навчання про рівень навчальних досягнень двічі на семестр, звітує про роботу 1 раз на рік.

Структура товариства «Пізнайко»:

Консультпункт «Проблемне запитання»;

старостат;

секція інтелектуальних ігор;

консультування батьків і учнів.

ТОВАРИСТВО «ДОЗВІЛЛЯ»

Консультант: педагог-організатор: Донченко К.В.

План роботи та склад товариства затверджується на учнівській Раді. Товариство звітується перед учнівською Радою не рідше одного разу на рік.

Допомагає в організації змістовного дозвілля в класах. Голова товариства є членом Ради школи.

Мета і завдання:

1.  Організація змістовного дозвілля дітей з урахуванням їхніх інтересів.

2.  Розвиток ініціативи та творчих здібностей дітей.

3.  Залучення дітей до підготовки та проведення спортивно-масових, культосвітніх, розважальних програм і заходів.

Структура товариства «Дозвілля»:

Музичний театр;

вокальний гурток;

школа мистецтв;

музична школа:

-          клас баяну, акордеону;

-          клас фортепіано;

-          клас бандури;

• секція кіокушин-кан карате.

ТОВАРИСТВО «ГАРТ»

Консультант: заступник директора з виховної роботи: Полякова Н.В.

Товариство «Гарт» створюється при учнівській Раді. Склад та план роботи затверджується на засіданні учнівської Ради. Голова товариства є членом Ради школи.

Мета і зміст роботи:

1.  Товариство допомагає педагогічному колективу у вирішенні питань дисципліни, культури поведінки на перервах, у їдальні, під час спортивних та культурно-масових заходів.

2.  Здійснює контроль за відвідуванням уроків, зовнішнім виглядом учнів (охайність зачіски, наявність шкільної форми, змінного взуття), дотриманням санітарно-гігієнічних вимог до класного приміщення і учнів; роботою старост класу.

3.           Складає графік чергування класів по школі, виставляє оцінку черговому класу.

4.  У разі потреби на засіданні товариства розглядається питання дисципліни окремих учнів (за поданням класних зборів).

5.  Товариство має право клопотати перед педагогічною радою про заохочення чи стягнення щодо окремих учнів.

Структура товариства «Гарт»:

дисциплінарна комісія;

санітарна комісія.

ТОВАРИСТВО «БЕРЕГИНЯ»

Консультант: учитель  трудового навчання  Ганжа Т.В.

Товариство створюється при учнівській Раді самоврядування. Склад товариства та план роботи затверджується на засіданні учнівської Ради. Голова товариства є членом ради школи. Товариство «Берегиня» звітує перед учнівською Радою не рідше одного разу на рік.

Мета і зміст роботи:

1.  Вивчення історії рідного краю, культури; виховання принципів обрання свідомої життєвої позиції на основі народної педагогіки.

2.  Виховання в учнів працелюбності, дбайливого ставлення до школи, її май на.

3.  Залучення батьків, учителів, учнів школи до участі в днях добрих справ, місячниках благоустрою території, приміщень.

4.  Турбота про людей похилого віку, інвалідів.

5.  Активна участь у виготовленні наочності для навчальних кабінетів під керівництвом вчителів-предметників.

Структура товариства «Берегиня»:

Загін «Обереги»;

Загін «Милосердя»;

Санітарно-господарська комісія;

Зелений патруль.

ТОВАРИСТВО «ЗЛАГОДА»

Консультант: вчитель англійської мови Барашкова Н.О.

Склад та план роботи товариства затверджується на учнівській Раді. Голова товариства є членом Ради школи. Членами товариства можуть бути відмінники навчання, інші старанні, наполегливі учні, знавці іноземних мов.

Мета і зміст роботи:

1.  Виховання дітей і учнівської молоді в дусі миру, дружби, взаєморозуміння, співробітництва.

2.          Формування позицій справжнього громадянина, який живе турботами свого краю, держави, всієї планети.

3.  Турбота про учнів, молодших за віком, залучення їх до активної співпраці.

4.  Сприяння відродженню національних культур, мов, традицій і їхнє взаємозбагачення.

5.  Шефство над дитячою організацією «Веселкова країна»!

Структура товариства «Злагода»:

інтерпошта;

дебат-клуб «Дипломат»;

загін «Вогник»;

клуб «Навколо світу»;

дитяча організація «Веселкова країна».

ТОВАРИСТВО «КОБЗАР»

Консультант: учитель української мови та літератури Мартиненко Н.П.

Агентство створюється при учнівській Раді із числа дітей, які мають нахил до малювання, журналістики, творчо обдаровані. План роботи затверджується на учнівській Раді. Звітується один раз на рік. Голова товариства є членом Ради школи.

Мета і зміст роботи:

1.  Вивчення громадської думки учнів про життя школи.

2.  Рекламування діяльності органів учнівського самоврядування, дитячих періодичних видань.

3.  Випуск газет, присвячених знаменним і пам'ятним подіям держави, школи, датам народного календаря.

4.  Участь у загальношкільних тематичних політінформаціях.

Структура товариства «Кобзар»:

Редакції класних газет;